Karrier

Álomállás a Daalarnánál: Értékesítési tanácsadó/esküvői stylist

Say Yes to the Dress! Ismered a népszerű TV-sorozatot? Gondolkoztál már azon, hogy szívesen dolgoznál egy hasonló munkakörben? Jó hírünk van: ismét bővítjük szuper csapatunkat a Daalarnánál. Jelenleg értékesítési tanácsadó/esküvői stylist munkakörre várjuk a pályázatokat.

Értékesítési tanácsadó/esküvői stylist

  • Érdekel a divat? Igazából egy stylist veszett el benned? Inspirál a luxus és a csillogás?
  • Szívesen adsz tanácsot másoknak, hogy mit vegyenek fel, mi áll jól nekik?
  • Szívesen beszélgetsz érdekes és izgalmas emberekkel akár egész álló nap?
  • Jól bírod akár a kétségbeesett vagy nehezen kezelhető partnereket?
  • Kiválóan kommunikálsz akár angolul is, és magadénak érzed a mondást: Mindent a vevőért!
  • Ha a válaszod minderre igen, akkor csapatunkban van a helyed!

Vevőink nagyon igényesek, és életük legfontosabb pillanataiban kell segíteni ruhaválasztásukban, ezért olyan munkatársat keresünk, akinek természetes a kifinomult fellépés és a maximális figyelmesség.

Feladatok:

  • A ruhák bemutatása, eladása a kollekcióból és tanácsadás a legmegfelelőbb ruha kiválasztása érdekében a vevőknek.
  • A ruhapróbák irányítása, az öltözködés segítése, kollekció rendezése.
  • Jó kapcsolat kiépítése a vevőkkel és cégünk valamint gyártási folyamataink ismertetése vevőinknek.
  • Értékesítési tervek és célkitűzések megvalósítása.
  • A kollekció pontos ismerete, felügyelete, ellenőrzése, esetleges hibák továbbítása.
  • Időpontfoglalások egyeztetése, adminisztrálása.
  • Megrendelések továbbítása külföldi partnereink és gyárunk felé, kapcsolódó adminisztráció kezelése.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Kiváló angol nyelvtudás.
  • Szakmai, ruhaipari tapasztalat előnyt jelent.
  • Vevő és sikerorientált hozzáállás.
  • Eladási motiváltság.
  • Stílusérzék és a divattrendek ismerete.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Empatikus, dinamikus személyiség.
  • Együttműködő készség, rugalmasság, pozitív hozzáállás.
  • Teljesítmény és eredmény motiváció.
  • Ápolt megjelenés, barátságos fellépés.

Amit nyújtunk neked:

  • Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél.
  • Szakmai fejlődés.
  • Barátságos légkör és elegáns környezet.
  • Izgalmas, különleges munka.
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem.
  • Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a karrier.daalarna@gmail.com e-mail címre várjuk 2024. július 31-ig. (A kiválasztás folyamatosan zajlik, ezért minél előbb jelentkezel, annál több esélyed van.) Kérjük, írj egy pár soros bemutatkozást/motivációs levelet is, amiben meggyőzöl minket, hogy miért muszáj személyesen is találkoznunk veled. Az e-mail tárgyában jelöld meg a pozíciót is, amelyre pályázol.